KONST / Litografier / Färglitografi 12779482
nr 1277 9482
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Färglitografi, 4 st, Signerad, 50x63 80x62 cm
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:34:36
600 kr
700 kr
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson